Diagnostics

With the growth of new technologies, such as hybridization and active safety systems, the electronic content will only continue to increase. If independent garages are going to be able to repair these vehicles efficiently, the scope and power of the diagnostics tools and test equipment they use must match the complexity of these systems.

Newsroom

Visit the Newsroom and browse the latest news articles and press releases to find out more about Delphi Technologies.

About Us

With a presence in more than 150 countries, and a global network of over 2750 service centres, Delphi Technologies aftermarket provides OE specification end-to-end solutions from components to sophisticated software solutions.

Part newsroom 15

Firma Delphi Technologies Aftermarket ogłasza globalny program energoelektroniki dla szybko rozwijającego się rynku pojazdów zelektryfikowanych

Share Resource:
Global Power Electronics Portfolio
Global Power Electronics Portfolio

BorgWarner, światowy lider w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności dla rynku motoryzacyjnego, wprowadza nowe technologie na rynek części zamiennych w ramach globalnego programu energoelektroniki dla pojazdów zelektryfikowanych. Nowoczesna oferta produktów firmy korzysta ze strategicznych inwestycji biznesowych BorgWarner, aby globalnie rozszerzyć swoje możliwości w zakresie elektryfikacji, umożliwiając klientom rynku części zamiennych dostęp do produktów o jakości oryginalnego wyposażenia (OE), takich jak falowniki i konwentery DC/DC, moduły falownika trakcyjnego oraz ładowarki pokładowe. Firma oferuje innowacyjne, kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego zapewnia dostęp do urządzeń do ładowania, dostęp do szkoleń prowadzonych przez specjalistów, zaawansowanego wsparcia technicznego oraz tradycyjnych części zamiennych, aby jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom obsługę i naprawę tego szybko rozwijającego się rynku pojazdów zelektryfikowanych.


„Ruch w kierunku zrównoważonego rozwoju nie wynika wyłącznie z rządowych inicjatyw dotyczących sprzedaży wyłącznie pojazdów bezemisyjnych na całym świecie” – stwierdził Alex Ashmore, prezes i główny dyrektor w BorgWarner Aftermarket. „Mamy teraz dowód na to, że konsumenci również chcą bardziej ekologicznej mobilności, ponieważ w ubiegłym roku pomimo pandemii odnotowano 43-procentowy wzrost światowej sprzedaży pojazdów elektrycznych z zasilaniem akumulatorowym oraz pojazdów hybrydowych typu plug-in. Wszystkie te pojazdy wykorzystują energoelektronikę do poruszania się, a rynek części zamiennych będzie potrzebował dostępu do komponentów, by rozwijać się wraz z tym segmentem”. 

Wydajność produktów zgodna ze standardem OE dla zelektryfikowanego rynku części zamiennych

Innowacyjne podejście firmy do inwestycji w energoelektronikę pomogło naszym klientom spełnić rosnące wymagania w zakresie emisji spalin i zużycia paliwa, a także przyczyniło się do wzrostu akceptacji konsumentów dla pojazdów zelektryfikowanych. Do zróżnicowanego zestawu rozwiązań OE firmy BorgWarner należą falowniki i zintegrowane konwertery DC/DC (CIDD), moduły falownika trakcyjnego (TPIM) oraz ładowarki pokładowe. Części te zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność pod względem gęstości mocy, rozmiaru i wagi, a także prowadzą do istotnego obniżenia kosztów. Firma, która jest już obecna na platformach wielu globalnych producentów pojazdów, będzie kontynuować wyścig w kierunku elektryfikacji na rynku części zamiennych, oferując te same komponenty na potrzeby napraw zgodnie ze standardami OE. 

Delphi Technologies Power Electronics Portfolio
Delphi Technologies Power Electronics Portfolio

Oferujemy konsumentom elastyczne i przenośne urządzenie do ładowania 

Firma Delphi Technologies rozwiewa obawy konsumentów co do zasięgu pojazdu, oferując innowacyjne, niedrogie, wielofunkcyjne urządzenie do ładowania, z którego można korzystać praktycznie wszędzie. Ładowarkę do pojazdów elektrycznych (tryb 2), za którą stoi doświadczenie w produkcji seryjnej dla wielu producentów OEM, wyposażono w zintegrowane z przewodem urządzenie sterujące i zabezpieczające (IC-CPD). Pozwala ono na bezpieczne ładowanie pojazdów elektrycznych (EV) za pomocą istniejącej infrastruktury (np. gniazda domowego). To pionierskie urządzenie, które można z łatwością schować do bagażnika samochodu elektrycznego, doskonale nada się do krótkich podróży i ładowania przez noc. Sprawdzi się też jako ładowarka awaryjna. Ładowarki do pojazdów elektrycznych (tryb 2) od Delphi Technologies są dostosowane do kraju użytkowania i dostępne w Ameryce Północnej, Europie i Chinach. 

Coś więcej niż części – innowacyjna pełna obsługa serwisowa

Z myślą o przyszłych trendach w elektryfikacji, Delphi Technologies angażuje się w organizację szkoleń technicznych, których będą potrzebować mechanicy na całym świecie, by bezpiecznie serwisować technologie samochodowe związane z wysokim napięciem. Firma oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie serwisowania pojazdów elektrycznych typu plug-in i hybrydowych (PHEV/HEV), a w przyszłości planuje rozszerzenie programu, aby sprostać kolejnym potrzebom serwisowym. W zależności od regionu pionierskie produkty firmy Delphi Technologies obejmują wysokiej jakości tradycyjne części zamienne, dzięki którym można przeprowadzić wiele napraw układu napędowego, takich jak hamulce, czujniki i części dla układu chłodzenia, układu kierowniczego oraz zawieszenia, a także w pełni obsługiwać pojazdy elektryczne. 

„Wyścig w kierunku elektryfikacji to ogromna szansa dla rynku części zamiennych, z której mogą skorzystać podmioty dysponujące właściwymi częściami, narzędziami i specjalistyczną wiedzą na temat serwisowania pojazdów następnej generacji” – dodaje Ashmore. „Dlatego w Delphi Technologies jesteśmy nie tylko podekscytowani możliwością wprowadzenia pionierskiej technologii OE firmy BorgWarner na rynek części zamiennych, ale także zapewnieniem szkoleń technicznych i wsparcia, które są niezbędne, aby mechanicy mogli zapoznać się z nowymi technologiami stosowanymi w nowej flocie złożonych pojazdów zelektryfikowanych.”

The specified form no longer exists or is currently unpublished.
serv-wb-banner-large

Contact Us

Visit our Contact hub to find a range of enquiry types suited to help you find the exact support you are looking for.

serv-wr-banner-large

Find your nearest Service & Diesel Centres